Farbotka.pl – najnowsza kolekcja unikatowych torebek

Czy znacie już projektantkę Julianę Farbotko-Bytys i jej słowiańskie haftowane cudeńka? Zajrzyjcie do galerii na stronie Farbotka.pl i zobaczcie najnowszą kolekcję unikatowych torebek!

Juliana jestem początkującą projektantką pochodzącą z Białorusi. Od kilku lat mieszka w Polsce i z tym krajem wiążę swoją przyszłość.

Ideą, która przyświeca projektantce przy tworzeniu nowych projektów jest sięganie do korzeni krajów słowiańskich, pokazywanie bogactwa ich kultury, a także tego co wspólne dla narodów Wschodniej Europy. Stąd wziął się pomysł na połączenie haftów łowickich z czeskimi krajkami, wzorów rosyjskich z polskimi. Dzięki takim połączeniom powstaje oryginalny kulturowy miks.

Tworzenie unikatowych kolekcji z dbałością o szczegóły w każdym egzemplarzu, sprawia że jej torebki są niepowtarzalne i pozwalają swoim właścicielkom czuć się wyjątkowo.

Juliana tworzy nie tylko przepiękne torebki, ale projektuje również biżuterię, kolczyki, naszyjniki, czy bransoletki. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Farbotka posiada również konto na Facebooku, jeśli chcesz zostać fanem kliknij tutaj.

Adres strony: http://farbotka.pl/

Torebki, torby na laptopa, kolczyki, naszyjniki, bransoletki można kupić TUTAJ