Fryzury wieczorowe

Wieczorowe upięcia włosów możemy stworzyć same bez pomocy fryzjera, a wyrafinowana i stylowa fryzura na pewno olśni towarzystwo.
Sexowny kucyk na bok można zrobić w bardzo prosty sposób: na umyte, wilgotne włosy nanosimy piankę zwiększającą objętość, następnie suszymy je suszarką i jednocześnie nawijamy pasma na średniej grubości szczotkę.

Dzielimy włosy na cztery pasma i podpinamy je klipsami: grzywka, dwa po bokach i jedno z tyłu.

Po rozgrzaniu lokówki podkręcamy pasma zaczynając od włosów z tyłu głowy, każdy podkręcony pukiel zwijamy i spinamy klipsem. Gdy już podkręcimy wszystkie pasma odpinamy klipsy i delikatnie przeczesujemy włosy pacami.

Aby upiąć kucyk z boku należy boczne pasma skręcić wokół własnej osi i upinać przy nasadzie.

Następnie okręcamy je wąskim pasmem, aby stworzyć kucyk. Ostatnim krokiem jest spryskanie fryzury wieczorowej mocnym lakierem.

nowe-fryzury-gwiazd

Fryzury wieczorowe krok po kroku

Fryzura wieczorowa, której zrobienie przedstawiono krok po kroku z najmniejszymi szczegółami. Oglądając ten film zrobicie ją bez większego problemu. Może nawet się uda w kilka minut, jak na filmie. Najważniejsze jest proste i sprawne wykonanie.

Fryzury dla blondynek

Blond włosy można farbować na wiele odcieni, najbardziej popularny jest średni blond. Nie od dziś wiadomo, że blondynki mają wielkie powodzenie wśród mężczyzn. Dłuższe włosy blond możemy upinać na kilka sposobów, modne są upięcia lekkie, niesforne, roztrzepane ale zarazem stylowe. W tym sezonie proponuję podkręcić delikatnie włosy, dzięki temu prostemu zabiegowi będzie ich więcej.

Eleganckie upięcie włosów

Podczas spotkań towarzyskich każda z nas chciałaby zabłysnąć kunsztownie ułożoną fryzurą. Przed upięciem kucyka włosy nawilżamy pasmo po paśmie pianką do układania. Włosy zbieramy na czubku głowy, a następnie zaczesujemy starannie szczotką na gładko. Staramy się dość mocno spiąć włosy, najlepiej ciemną gumką. Następnie owijamy je wokół gumki i przypinamy wsuwkami.

Upięcie z kręconych włosów

Piękne długie, naturalnie kręcone włosy upięto u góry, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Włosy u nasady warto natapirować grzebieniem i spryskać dobrym lakierem. Do całości pasuje stonowany makijaż. Spinka upięta z boku uczesania będzie idealnym dodatkiem w stylu wieczorowym.

Krecone włosy z opaską

Propozycja upięcia średnich naturalnie kręconych włosów, idealna fryzura na studniówkę. Włosy ułożono za pomocą lakieru. Całość uzupełnia ozdobna opaska i mocniejszy makijaż.

Stylowy koczek

Elegancka wieczorowa fryzura dla pań, które mają włosy długie lub średnie. Fajną i modną ozdobą tego uczesania są kolczyki z cyrkoniami, które pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Kok upięty na bok

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały delikatnie podkręcone. Grzywkę uczesano na bok, a resztę włosów upięto w koczek używając dużej ilości lakieru. Fryzura bardzo prosta, pasująca do każdej kreacji wieczorowej.