Uczesanie wieczorowe

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały lekko podkręcone. Całość zaczesano do tyłu i upięto w koczek, używając dużej ilości lakieru. Fryzura jest elegancka i pasuje do niej ostrzejszy makijaż podkreślający oczy.

Upięcie wieczorowe

Włosy wcześniej delikatnie podkręcone w większości upięto z tyłu. Końcówki fryzury podpięto wsuwkami. Całość dopełniają kolczyki z kamieniami oraz delikatny makijaż.

Koczek z kwiatem

Propozycja dla średniej długości włosów. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek.  W środek koczka wpięto czerwony kwiat. Wszystko wygląda bardzo skromnie.

Uczesanie z warkoczem

Jest to wieczorowa wersja fryzury z modnym warkoczem, połączona z kokiem upiętym z tyłu. Dobrane w tej wersji kolczyki pięknie komponują się z całością stylu i delikatną urodą.

Koczek wieczorowy

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały nawinięte na wałki. Podzielono je na trzy pasma i upięto, używając dużej ilości lakieru. Fryzura bardzo elegancka pasująca do każdej kreacji wieczorowej.

Fryzura wieczorowa bez grzywki

Uczesanie dla włosów o średniej długości lub krótkich bez grzywki. Włosy podzielono na pasma, każde z nich oddzielnie spryskano mocnym lakierem i upięto z tyłu. Makijaż fajnie podkreśla ładne oczy.