Warkoczyki

Najczęściej warkoczyki są wykonywane z włosów syntetycznych, ale zdarzają się sytuacje gdy wykonywane są z włosów naturalnych. Cała technika polega na tym, że wplatanie są włosów syntetycznych w naturalne.
Aby zrobić warkoczyki powinniśmy mieć około 7 cm włosów syntetycznych lub naturalnych. Warkoczyki ładnie wyglądają i dobrze trzymaj się około trzech miesięcy.
Jeśli zależy nam, aby jak najdłużej je nosić, możemy schować drobne odrosty pod przepaską. A gdy po trzech miesiącach nasze warkocze się znudzą, to możemy je łatwo i bezproblemowo usunąć.

Warkocz z grzywki

Roztrzepana wersja fryzury z warkoczem, który został zrobiony z grzywki. Pozostałą część włosów upięto u góry wsuwkami. Jest to luźna fryzura odpowiednia na wyjście na miasto.

Upięcie z warkoczem

Wieczorowa wersja fryzury z modnym warkoczem, połączona z kokiem upiętym z tyłu. Dobrany w tej wersji makijaż pięknie komponują się z całością stylu i delikatną urodą.

Fryzura wieczorowa z warkoczem

Wieczorowa wersja fryzury  z warkoczem dla długich włosów bez grzywki. Całość została zebrana do tyłu i spięta warkoczem ze sztucznych włosów. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy.

Upięcie z warkoczem

Fryzura dla średnich lub długich włosów, z długą grzywką. Warkocz zapleciono od tyłu głowy,a skończono na grzywce. Zainspirowano się stylem ludowym, do całości pasuje delikatny makijaż.

Upięcie z warkoczem

Jest to wieczorowa wersja fryzury  z modnym warkoczem, połączona z kokiem upiętym z tyłu. Dobrane w tej wersji kolczyki pięknie komponują się z całością stylu.

Fantazyjny warkocz

Długie włosy zostały upięte na bok, zapleciono warkocz, wcześniej zostawiono kilka luźnych pasemek po bokach, następnie została użyta gofrownica i pasemka nią potraktowane wpleciono w warkocz.