Warkocz z długich włosów

Piękne gęste włosy zostały zaplecione w parę minut. Fryzura sprawia wrażenie bardzo naturalnej i jest bardzo modna w tym sezonie. Do tego typu fryzur pasuje naturalny lub mocniejszy makijaż.

Leona Lewis

Bardzo naturalna, stylowa fryzura z długich włosów, do tego perfekcyjny makijaż. Biżuteria jest zbędna do tej kreacji. Włosy wyglądają na gęste dzięki blond pasemkom.

Upięcie z warkoczem

Wieczorowa wersja fryzury z modnym warkoczem, połączona z kokiem upiętym z tyłu. Dobrany w tej wersji makijaż pięknie komponują się z całością stylu i delikatną urodą.

Upięcie z warkoczem

Fryzura dla średnich lub długich włosów, z długą grzywką. Warkocz zapleciono od tyłu głowy,a skończono na grzywce. Zainspirowano się stylem ludowym, do całości pasuje delikatny makijaż.

Warkocz kłos

Długie włosy zostały upięte w tzw. kłos.  Bardzo naturalnie wygląda ta fryzura, nadaje się jak najbardziej do pracy czy szkoły, prosta i szybka.

Luźny warkocz

Piękne gęste włosy zostały podkręcone na grubej szczotce i zaplecione. Fryzura sprawia wrażenie bardzo naturalnej i jest bardzo modna w tym sezonie.

Koczek z warkoczem

Dopięty warkoczyk może być sztuczny lub naturalny. Włosy zostały najpierw upięte w koczek, wcześniej zostawiono jedno długie pasmo, później został z niego zrobiony warkocz i wkomponowany w całość.