O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Torebka XXL

Torebka XXL

Jestem wielbicielką dużych torebek, jest to idealny wybór, gdy idę na zakupy.
Bardzo ważne jest dla mnie z jakiego materiału jest wykonana torebka, najbardziej cenie torebki ze skóry, które służą mi przez wiele lat.
Jeśli chodzi o modę i styl, torebki Guess nie przestaje mnie zaskakiwać! Niezależnie od tego, o jaki model chodzi, marka ta zawsze trafia w gust miłośniczek miejskiej elegancji. Torba miejska powinna być w nowoczesnym stylu oraz posiadać regulowany i odpinany pasek do noszenia na ramieniu.
Torebkę o wielkości XXL możemy zabrać również w podróż, bardzo przydają się oddzielne kieszonki w środku torebki, w które możemy zapakować najpotrzebniejsze rzeczy.
Duże torebki są obecnie hitem wśród blogerek, które noszą je nie tylko na zakupy, ale również na uczelnię, czy na imprezę.
Torebka XXL przydaje się bardzo również paniom, które są matkami, wszystkie rzeczy potrzebne do opieki nad maluszkiem na pewno zmieszczą się do dużej torebki.
Podczas zakupu torebek, kierujcie się kilkoma ważnymi zasadami: funkcjonalnością, jakością materiałów, kieszonkami w środku i na zewnątrz (przydają się na drobiazgi). Uważam, że lepiej jest kupić droższą torebkę, która będzie nam przydatna przez wiele lat, niż torebkę niskiej jakości, na jeden sezon.
Bardzo lubię klasyczne modele torebek, one nigdy nie wyjdą z mody.

Zostaw Komentarz