O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Walizki podróżne

Walizki podróżne

Czym kierować się podczas zakupu walizki podróżnej?

Zwracajmy uwagę na funkcjonalne dodatki, takie jak: przegroda na netbooka, ilość i wielkość kieszonek, dodatkowe przegrody oraz uchwyty.
Sprawdźmy, czy rączka wysuwa się w odpowiedni sposób, czy kółka kręcą się bez problemu.
Walizki podróżne służą nam do spakowania nie tylko ubrań oraz również dokumentów, garnituru, czy laptopa.
Jeżeli walizka posiada szelki oraz pasek na ramię, z łatwością zamienisz ją w wygodny plecak.
Zwróć uwagę także na zabezpieczenia (kłódka na szyfr), dzięki takiemu zabezpieczeniu będziesz miał pewność, że nikt nie dostanie się do Twoich prywatnych rzeczy.
Czy warto zainwestować w porządną walizkę dobrej marki? Moim zdaniem zdecydowanie tak! W supermarketach walizki są już dostępne od 40 zł, ale niestety nie są to produkty wysokiej jakości. Nie polecam takiego zakupu, ponieważ są to walizki wyprodukowane niedokładnie i potrafią się rozpaść po kilku użyciach.
Walizki David Jones z kolekcji biznesowej, doskonale sprawdzają się podczas podróży służbowej. Skorupa jest twarda, co daje gwarancję elegancji i trwałości. Walizki są bardzo praktyczne, z wnętrzem podzielonym na 2 przegrody, pozwala to na optymalną organizację pakowania. Ważnym elementem na który należy zwrócić szczególną uwagę jest teleskopowa rączka oraz 4 kółeczka, które gwarantują łatwe transportowanie walizki, a szyfrowy zamknięcie zapewnia bezpieczne przechowanie zawartości.

Zostaw Komentarz